Kompole, 20. 4. 2023

Učenci prve triade so med 18. in 20. 4. 2023 obiskali Tehno park Celje, kjer so jih vodiči popeljali skozi najrazličnejše naravoslovno-tehnične aktivnosti. Na raziskovalnih postajah, med katerimi so bile mnoge zasnovane tudi interaktivno, so v treh platformah spoznavali vsebine, nanašajoče se na tematike iz naravoslovja, znanosti in tehnike. Tretješolci so se podrobneje seznanili s človeškim telesom, drugošolci z energijo in prvošolci z ekologijo. Naravoslovni dan je minil čisto prehitro, saj so bili učenci nad programom izredno navdušeni, v šolo pa so se vrnili polni novih vtisov in spoznanj, ki so jih z veseljem delili z vrstniki in jih bodo lahko uporabili tako pri pouku kot tudi v vsakdanjem življenju.

Hana Klakočer