V sredo, 13. 2. 2019, smo se 6., 7., 8. in 9. razredi odpravili na športni dan na Tri kralje. Ob osmih smo se odpeljali izpred šole. Vozili smo se dobro uro na Mariborsko pohorje, do smučišča Trije kralji, kjer smo  nekateri odšli na smučanje, nekateri pa smo vzeli pot pod noge in se z vodičem odpravili do Osankarice. Pohodniki smo hodili dobro uro tja in potem še dobro uro nazaj do smučišča, kjer smo se potem še sankali in zganjali vragolije na snegu.  Nekaterim je že na poti do Osankarice zmanjkalo energije in smo malce nergali. A vseeno je bilo zelo lepo, saj smo imeli čudovito vreme in zimsko idilo.

Tudi smučarji smo se zelo zabavali. Proge so bile odlično pripravljene in so nam bile zelo všeč.  Največ smo se smučali po strmih progah. Smučali smo se štiri ure, vmes pa smo imeli tudi malico. Gneče ni bilo, zato smo zelo uživali, sploh ker smo se lahko smučali prosto. Ob enih smo se zbrali pri avtobusih in se odpeljali nazaj v šolo.

Dekleta 7. b razreda

                       

                                          

Dostopnost