Krožki 2023/24 | Razred |
Termin
|
Učitelj |
KOMPOLE: Igrarije in žogarije | 1. | sreda, 10.35–11.20 | Hana Klakočer |
KOMPOLE: Angleščina | 1. |
ponedeljek, 10.35–11.20 sreda, 11.25–12.10 |
Maja Lokmić |
KOMPOLE: Pevski zbor | 1.-3. | ponedeljek in sreda, 12.15–13.00 | Maja Lokmić |
KOMPOLE: Likovni krožek | 1.-3. | torek, 12.15–13.00 | Veronika Gračner |
KOMPOLE: Plesno-gibalni krožek | 1.-2. | torek, 11.25–12.10 | Gracija Rossi |
KOMPOLE: EKO krožek | 3. | petek. 12.15–13.00 | Alenka Rezar |
KOMPOLE: Športni krožek | 3. | četrtek, 12.15–13.00 | Alenka Rezar |
Gasilski krožek | 1.–3. | sreda, 14.00–14.45 | PGD ŠTORE |
Računalniško opismenjevanje | 1. | sreda, 13.20–14.00 | Matija Pačnik |
Planinski krožek | 1. | sobote po dogovoru | Mateja Kovče |
Igra, gibanje in ples | 1.A | petek, 11.25–12.10 | Andreja Šuster |
Pravljični | 1.A | ponedeljek, 11.25–12.10 | Mateja Kovče |
1001 igra | 1.B | ponedeljek, 11.25–12.10 | Aleksandra Kovačič |
Gibalček | 1.B | petek, 11.25–12.10 | Aleksandra Kovačič |
Bralni krožek | 2.A | ponedeljek, 11.25–12.10 | Maja Plevnik |
Bralni krožek | 2.B | ponedeljek, 11.25–12.10 | Anja Voga |
Futsal | 2. | petek, 12.15–13.00 | Anja Voga |
Računalniško opismenjevanje | 2. | ponedeljek, 13.20–14.00 | Matija Pačnik |
Likovni krožek | 3.A | torek, 12.15–13.00 | Simona Urisk |
Umetniški krožek | 3.B | sreda, 12.15–13.00 | Simona Urisk |
Brihtne glave | 3. | ponedeljek, 12.15–13.00 | Mateja Turinek |
Računalniško opismenjevanje | 3. | četrtek, 12.15–13.00 | Matija Pačnik |
Starejši otroški pevski zbor | 4. | sreda, 12.15–13.00 | Maja Srebočan |
Bralni krožek | 4. | sreda, 12.15–13.00 | Tatjana Mravlak |
Bralno-ustvarjalni krožek | 4.B | ponedeljek, 12.15–13.00 | Marjeta Krajnc |
Rdeči križ | 4., 5. | torek, 12.15–13.00 | Barbara Žlender |
Programiranje | 4.–9. | po dogovoru | Matija Pačnik |
Logika (tekmovanje) | 4.–9. | po dogovoru | Matija Pačnik |
Bober (tekmovanje računalniško) | 4.–9. | po dogovoru | Matija Pačnik |
Znam za več | 5.a | ponedeljek, 12.15–13.00 | Irena Kavka |
Znam za več | 5.b | četrtek, 12.15–13.00 | Leonida Močivnik |
Znam za več | 5.c | petek, 12.15–13.00 | Anka Frece |
Mladinski pevski zbor | 5.–9. |
torek, 14.10–14.50 četrtek, 14.10–14.50 petek, 13.20–14.50 |
Maja Srebočan |
Likovni krožek | 6.–9. | sreda, 12.15–13.00 | Urška Babuder |
Dramski krožek | 6.–9. | petek, 11.25–12.10 | Mojca Križnik |
Matematika | 7. | ponedeljek, 13.20–14.05 | Marjan Levec |
Angleščina (tekmovanje) | 8. | po dogovoru | Sandra Feketija |
Astrofizika | 8. | ponedeljek, 12.15–13.00 | Marjan Levec |
TV ŠTOR | 7.–9. | po dogovoru | Mateja Rožič, Tonja Preložnik |
Zgodovina | 7.–9. | ponedeljek, 12.15–13.00 | Barbara Žlender |
Geografija (tekmovanje) | 7.–9. | po dogovoru | Manica Doberšek |
Ukulele | 6.–9. | četrtek, 13.20–14.05 | Maja Srebočan |
Odbojka | 6.–9. | ponedeljek, 13.20–14.05 | Maja Berčon |
Šport | 6.–9. | po dogovoru | Klemen Kotnik |
Umetnostna zgodovina | 8.–9. | četrtek, 12.15–13.00 | Urška Babuder |
Fotografski | 8.–9. |
petek, 12.15–13.00 po dogovoru |
Urška Babuder |