PREVOZI UČENCEV

1) PREVOZI S ŠOLSKIM KOMBIJEM

Vozijo se samo prijavljeni učenci.

Vozni red šolskega kombija:

OPOKA ZJUTRAJ: 7:00

PEČOVJE ZJUTRAJ: 7:15 pri ogledalu, 7:25 pri kozolcu

PO KONČANEM POUKU ŠOLA-PEČOVJE: 13:10, 13:30, 14:10

Prijave se oddajo v tajništvo na začetku vsakega šolskega leta.

2) PREVOZ UČENCEV IZ MESTNE OBČINE CELJE

Na podlagi 56. člena Zakona o osnovni šoli je staršem otrok z bivališčem Teharje, Vrhe in Bukovžlak zagotovljeno mesečno povračilo potnih stroškov, otroci si za prevoz z avtobusom kupijo mesečno vozovnico. Otrokom so s prilagojeno redno linijo uredili možnost prevoza v obeh smereh.

Pomembno: Starši morate vsako šolsko leto v mesecu septembru (najkasneje do zadnjega dne) v tajništvo oddati vlogo za sofinanciranje prevoza.

Stroške povrne Mestna občina Celje na osnovi mesečnih zahtevkov, ki jih posreduje OŠ Štore. Šola nakaže mesečna sredstva staršem na TRR.

3) PREVOZI S ŠOLSKIM AVTOBUSOM PROŽINSKA VAS IN SVETINA (prevoze izvaja NOMAGO)

Ob izgubi mesečne vozovnice starši naročijo duplikat vozovnice pri Nomagu (kontakt:nadja.vosnjak@nomago.si), strošek je 5,00 EUR.

Vozni red Svetina Vozni red Prožinska vas

Odhod pogodbenega avtobusa na relaciji Štore OŠ – Prožinska vas je ob 13.30. Pogodbene vozovnice veljajo samo na pogodbenem avtobusu.

Na rednih linijah morajo otroci za smer Štore Godec – Prožinska vas plačati vozovnico.