IZPOSOJA E-KNJIG

bibilios

sBiblos ponuja izposojo e-knjig učencem 3. vzgojno-izobraževalnega obdobja osnovnih šol ter dijakom srednjih šol.

Učenci oz. dijaki si lahko izposodijo največ 3 e-knjige hkrati. Vsaka e-knjiga je na voljo 30 dni od dneva izposoje. Na mesec si je mogoče izposoditi 10 e-knjig.

Za prijavo potrebujete uporabniško ime in geslo. Uporabniško ime je sestavljeno iz akronima šolske knjižnice (OSSTOR) in številke izkaznice. Geslo si nastavite sami, preko povezave, ki vam jo pošlje knjižničarka.

Zainteresirani se oglasite v šolski knjižnici, da vam knjižničarka v Cobiss vnese vaš e-naslov in pošlje povezavo za nastavitev gesla, ter pove številko članske izkaznice.

Vse informacije v zvezi prijavo in izposojo elektronskih knjig dobite na spletni strani sbiblos.si