DOPOLDANSKE GOVORILNE URE ZA STARŠE

Rezervacija popoldanskih govorilnih ur

Popoldanske govorilne ure bodo potekale v živo. Starši se bodo predhodno naročili v aplikaciji Bookings. Rezervacije so možne do 7 dni pred izbranim terminom.

RAZREDNA STOPNJA

PREDMETNA STOPNJA

KOMPOLE

Na šoli Štore bodo potekale popoldanske govorilne ure vsak 1. torek v mesecu ob 16.00.

Na šoli Kompole bodo  potekale popoldanske govorilne ure vsak 1. četrtek v mesecu ob 16.00.

Popoldanskih govorilnih ur ne bo: septembra 2023, februarja 2024 in junija 2024.

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2023/24

RAZREDNA STOPNJA

razred/za koga Učitelj

Čas govorilnih ur

dan                                ura od – do

PROSTOR
1. a Andreja Šuster četrtek 8.55–9.40 učilnica 7(TJA 1.triada)
1. b Aleksandra Kovačič četrtek 7.50–8.35 učilnica 1.B
2. a Maja Plevnik torek 9.45–10.30 kabinet 1.triada
2. b Anja Voga torek 7.50–8.30 kabinet 1.triada
3. a Mateja Turinek torek 10.30–11.20 kabinet 1.triada
3. b Simona Urisk torek 8.55–9.40 kabinet 1.triada
4. a Tatjana Mravlak ponedeljek 10.35–11.20 učilnica 4.a
4. b Marjeta Krajnc torek 7.50–8.30 učilnica 4.b
5. a Irena Kavka torek 9.00–9.40 učilnica 5.a
5. b Leonida Močivnik ponedeljek 8.55–9.40 učilnica 5.b
5. c Anka Frece ponedeljek 8.55–9.40 učilnica 5.c
2. učit. 1. r. Mateja Kovče sreda 12.15–13.00 kabinet 1.triada
PB 1. r. Marija Obreza četrtek 10.35–11.20 kabinet 1.triada
PB 2. r. Danica Kocijan Kiker torek 10.35–11.20 zbornica
PB 3. r. Brigita Šinkovec torek 9.45–10.30 zbornica
PB 4. r.+ŠPO Petra Bobek petek 10.35–11.20 zbornica
PB 5. r. Mojca Krajnc torek 11.25–12.10 zbornica
spec. pedag. Martina Rezar po dogovoru   kabinet 3. nadstropje
TJA 1.-3.r. Maja Lokmić četrtek 11.25–12.10 učilnica 7 (TJA 1. triada)
1., 2.r. Kompole Gracija Rossi ponedeljek 11.25–12.10 zbornica Kompole
3.r. Kompole Alenka Rezar ponedeljek 8.55–9.40 zbornica Kompole
2. učit. 1.r. Kompole Hana Klakočer četrtek 8.55–9.40 zbornica Kompole
TJA 1.–3.r. Kompole Maja Lokmić ponedeljek 9.45–10.30 zbornica Kompole
PB Kompole Veronika Gračner petek 11.25–12.10 zbornica Kompole

 

PREDMETNA STOPNJA

razred+predmet
Učitelj

Čas govorilnih ur

dan                    ura od-do

PROSTOR
6. a + SLJ Tonja Preložnik četrtek 9.45–10.30 učilnica SLJ 3
6. b + KEM, NAR Branka Bajc ponedeljek 8.40–9.25 učilnica KEM
7. a + BIO Maja Korošec torek 9.45–10.30 učilnica BIO
7. b + ŠPO Maja Berčon sreda 9.45–10.30 zbornica
8. a + ZGO, DKE, NEM Barbara Žlender petek 8.40–9.25 učilnica ZGO
8. b + TJA Sandra Feketija četrtek 11.25–12.10 učilnica TJA 3
9. a + SLJ Barbara Štimulak četrtek 7.50–8.35 učilnica SLJ 1
9. b + GEO, TJA Manica Doberšek sreda 7.50–8.35 učilnica GEO
TIT, FIZ Čokl Janez torek 8.40–9.25 kabinet TIT
ROID Matija Pačnik torek 10.35–11.20 učilnica RAČ
ŠPO Klemen Kotnik četrtek 10.35–11.20 zbornica
FIZ, MAT Levec Marjan petek 9.45–10.30 učilnica FIZ
MAT Zorko Irena petek 9.45–10.30 učilnica MAT 1
MAT Anita Peršuh sreda 7.50–8.35 pisarna pri zbornici
LUM Urška Babuder sreda 9.45-10.30 učilnica LUM
GUM Maja Srebočan petek 7.50–8.35 zbornica
SLJ, TJA Dušica Doberšek ponedeljek 8.45–9.25 zbornica
TJA Mateja Rožič torek 10.35–11.20 učilnica TJA 1
knjižnica Vida Saksida sreda 9.45–10.30 knjižnica

 

Dostopnost