Medvrstniško nasilje

Oddaja TARČA – RTV Slovenija

Oddaja NEnasilje – POP TV

Preventiva spletnega nasilja – Kaj lahko naredimo starši?

Medvrstniško nasilje 1: Kaj je in kaj ni medvrstniško nasilje?

Medvrstniško nasilje 2: Razlika med neprijetnim dogodkom, konfliktom in medvrstniškim nasiljem

Medvrstniško nasilje 3: Oblike medvrstniškega nasilja

Medvrstniško nasilje 4: Zmotna prepričanja staršev o medvrstniškem nasilju

Medvrstniško nasilje 5: Zakaj je pomembno, da imamo prave informacije o medvrstniškem nasilju?

Medvrstniško nasilje 6: Kaj moramo starši vedeti o medvrstniškem nasilju?

Medvrstniško nasilje 7: Tožariti ali povedati o problemu?

Medvrstniško nasilje 8: Kako lahko prepoznamo, da otrok doživlja medvrstniško nasilje?

Medvrstniško nasilje 9: Kako lahko starši naslovimo ta problem v odnosu s svojim otrokom?

Medvrstniško nasilje 10: Kaj lahko naredimo starši, da naš otrok ne bo povzročal nasilja?

Medvrstniško nasilje 11: Kako ravnati, ko je otrok priča medvrstniškemu nasilju?

Medvrstniško nasilje 12: Kako se odzvati, ko nam otrok pove, da je doživel medvrstniško nasilje?

Medvrstniško nasilje 13: Priporočila za pogovor z otrokom, ki doživlja nasilje

Medvrstniško nasilje 14: Kako naj z učiteljem/ico spregovorim o tem, da moj otrok doživlja nasilje?

Medvrstniško nasilje 15: Pogoste napake staršev pri ustavljanju nasilja, ki se dogaja otroku v šoli

Medvrstniško nasilje 16: Kaj morajo v primeru medvrstniškega nasilja narediti v šoli?