Pri likovnem pouku smo se lansko šolsko leto lotili dela v tehniki monotipija. Tega smo se lotili tako, da je vsak učenec na list narisal en postopek, kako nastanejo testenine, natančneje svedri. Te postopke smo risali zato, ker smo sodelovali v projektu »Vem, zato odgovorno jem«, in sicer v kategoriji »svedri«. Ko so bili vsi postopki narejeni, smo jih speli v umetniško knjigo.

Skupinsko delo je potekalo usklajeno. To nalogo je bilo zabavno delati, ob njej smo se sprostili.

Ko sva z Vasjo šla prevzet nagrado, je bilo super. V Laškem je bilo še veliko drugih šol, ki so si pridobile nagrade. Nagrado nama je podelil gospod Gregor Cerar, nacionalni koordinator programa Ekošola.

Osvojili smo 3. mesto in pekarna Pečjak nam je podarila bon v vrednosti 50 evrov. Ta bon bomo seveda izkoristili, da se bo naš razred zasluženo posladkal s Pečjakovimi izdelki.

Se že veselimo.

Nika Boršič, 9. b

Dostopnost