V mesecu novembru smo v podaljšanem bivanju že pridno krasili smrečice. Ne katerekoli smrečice, pač pa prav posebne s posebnim namenom in s sloganom »Deluj eko – ohrani čebelo in smreko«. Natečaj sta organizirali podjetji Medex in Hofer. Otroke smo na zanimiv način spodbudili k razmišljanju o tem, kakšen je čist, zdrav in lep gozd ter kako pomembne so čebele za življenje in okolje, v katerem živimo. Letošnja smrečica je prvemu razredu prinesla prav posebno veselje, saj je bila nagrajena in pristala v izboru med 84 najizvirnejše okrašenih smrečic. Na ogled je v trgovini v Trbovljah. Čestitke otrokom za ves trud, ki so ga vložili v okraševanje smrečice.

Maja Plevnik