V torek, 12. februarja 2019, se je po pouku proti Ljubljani odpeljal avtobus, poln veselih in od pričakovanja razburjenih mladih. Sedmo- in osmošolci, ki obiskujejo športne izbirne predmete, in nadarjeni učenci so se v spremstvu učiteljev napotili proti Woop parku. Zabave in gibanja željni smo pozorno prisluhnili strokovni razlagi in navodilom animatorjev, ki so nas pričakali v športnem parku, polnemu trampolinov in napihljivih blazin. Po uvodnemu ogrevanju smo se podali preizkušati različne načine zabave v zraku. Na odbojnih blazinah smo igrali med dvema ognjema, skakali visoko v zrak, zabijali na koš kot Luka Dončić, tekmovali v hitrostnih igrah, se prebijali čez plezalne stene, se borili z blazinami, hodili po vrvi in skakali v globino. Varni, obdani z debelimi blazinami, smo veselo sledili občutku adrenalinskega vzhičenja in se družili na nov, aktiven način. Izčrpani smo se okrepili še z malico in s sladkimi dobrotami, nato pa se utrujeni napotili proti domu. Med potjo domov smo bili vsi istih misli – zabava je zares v zraku!

 

Tonja Preložnik

                 

Dostopnost