OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj prireja 51. razstavo z izbranimi izdelki  in vabi na otvoritev, ki bo v četrtek, 23. maja 2019, ob 17.00 v avli šole.

“Leto je naokoli, spomladansko sonce nas je že pošteno ogrelo in prebudilo iz zimske zaspanosti. Dnevi so daljši, sončni, bolj prijazni in tako svet postaja lepši. Kako to lepoto opazijo in doživljajo najmlajši, nam bo razkrila letošnja že 51. razstava Likovni svet otrok. Komisija je opravila svoje delo, izbrani likovni izdelki so razstavljeni in ponovno krasijo hodnike naše šole. Učenci in njihovi mentorji nas ponovno presenečajo z zanimivimi likovnimi rešitvami, novimi idejami, pisanostjo.”

S svojimi izdelki se  je predstavilo 12 naših učencev.  V tekmovalni izbor likovne razstave sta se uvrstili šestošolki Živa Selič in Živa Zimšek.

Za svoj uspeh, prejmeta bronasto priznanje.

Čestitke.

Urška Babuder

 

 

Dostopnost