Tudi v letošnjem letu je Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko Celje pripravila natečaj na temo modne skice. Mlade modne ustvarjalke iz OŠ Štore so se navdušeno odzvale z lastnimi modnimi predlogi. Ob tej priložnosti so se odzvali tako najmlajši kot najstarejši učenci.

O svojih vtisih pišejo sedmošolke: Maša Tovornik, Živa Selič in Nika Alagič.

V četrtek, 23. 1. 2020, smo se udeleženci natečaja Nariši obleko zbrali v Srednji šoli za storitvene dejavnosti in logistiko. Učenci in učitelji srednje šole so se potrudili in nam pripravili zelo zanimivo prireditev in podelitev priznanj. Učenke so nam predstavile kolekciji pomlad – poletje ter zima-jesen. Kasneje so organizatorji razglasili 10 finalistk, ki so upodobile najizvirnejše obleke.

Prvonagrajeno oblačilo bodo prvouvrščeni tudi zašili.

Po zaključku modne revije in svečane razglasitve so nas povabili na ogled narisanih oblek in pogostitev. Najboljših deset oblek je bilo razstavljenih na posebnih tablah. Obleke so bile prečudovite. Imeli smo tudi priložnost ogledati si učilnice šivanja, kjer so bila na ogled raznolika oblačila učenk. Celotna izkušnja je bila prečudovita.

Urška Babuder, prof. lik.um.

Dostopnost