Kompole, 15. 3. 2023

V sredo, 15. marca, je v Kulturnem domu Štore potekala prireditev Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, na kateri so nastopili prijavljeni učenci Osnovne šole Štore s Podružnico Kompole in Osnovne Šole Marjana Nemca Radeče. Prireditev je potekala v sklopu istoimenskega projekta, ki ga že deveto leto zapored organizira družba Radio Tednik Ptuj v sodelovanju z Novim tednikom in Radiom Celje. Učenci, med katerimi je bila tudi učenka Podružnice Kompole, Tia Verhovšek iz 3. razreda, so nastopili v dveh kategorijah (v prvi so bili učenci od 1. do 5. razreda, v drugi pa učenci od 6. do 9. razreda). Zmagovalca iz posameznih kategorij pa bosta nato sodelovala na polfinalnem izboru. Tii za njen nastop iz srca čestitamo in ji želimo uspešno uvrstitev v polfinalni izbor.

Hana Klakočer

Dostopnost