Naša šola je tudi v tem šolskem letu sodelovala na tokrat že 15. natečaju Cinkarne Celje z naslovom Vsaka kapljica vode šteje. Ob prijavi na natečaj smo prejeli likovni material in navodilo, da v kapljico naslikamo poljuben z vodo povezan motiv. Ker se vsi dobro zavedamo pomena vode za življenje, motivov ni manjkalo.

V četrtek, 18. 5. 2023, smo bili ustvarjalci in mentorji povabljeni na osrednjo prireditev, ki je potekala v atriju Osrednje knjižnice Celje. Posebno nagrado je prejela naša prvošolka Erika Belen Valencia Grbec pod vodstvom učiteljice Anje Voga. Poleg Erike so se prireditve udeležili še trije petošolci in sicer Sara Ibrahimović, Nika Razboršek in Maj Zdovc. Najprej smo  prisluhnili kulturnemu programu Gimnazije Celje Center, nagovoru tehnične direktorice Cinkarne Celje, gospe Nikolaje Podgoršek in nato še kratkemu programu t.i. Zvočne vile. Po pogostitvi smo se polni lepih vtisov in z dogovorom, da bomo na tovrstnem natečaju sodelovali tudi v prihodnjem šolskem letu, vrnili v šolo.

 Mojca Krajnc, prof.

20230518_112233
20230518_102630

Dostopnost