Kompole, 16. 6. 2023

V soboto, 10. junija 2023, se je v Planetu Tuš Celje odvijal polfinale 9. sezone projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo. Tekmovanja se je udeležila tudi tretješolka podružnične šole Kompole, Tia Verhovšek, katera je nastopila s pesmijo Ne bodi kot drugi. Za Tio bo mogoče glasovati s sms-sporočili od 25. junija dalje, 22. junija pa bodo vsi polfinalisti predstavljeni v posebni prilogi Novega tednika in Štajerskega tednika. Z glasovanjem se bo v finale iz posamezne kategorije uvrstilo pet otrok, deset pa jih bo izbrala strokovna komisija.

Tii za njen nastop iz srca čestitamo in ji želimo uspešno uvrstitev v veliki finale!

20230610_102742

Več informacij: https://www.radiocelje.si/aktualno/7116-celjski-polfinale-otroci-pojejo-slovenske-pesmi-in-se-veselijo.

Hana Klakočer

Dostopnost