V četrtek, 12. oktobra bodo učenci 7. in 8. razreda imeli 2. športni dan v tem šolskem letu: orientacijsko tekmovanje. Učenci bodo po vnaprej določenih skupinah s pomočjo navodil in zemljevida iskali kontrolne točke v okolici šole, reševali uganke in se preizkusili v spretnostnih nalogah na poti. Učenci naj imajo ustrezno pohodniško športno opremo (gojzarje ali obutev z narebrenimi podplati, primerna oblačila, nahrbtnik, tekočino in škatlico za malico ter pisalo. V kolikor imajo kompas, ga naj prinesejo zraven.

 

Časovnica četrtkovega športnega dne:

·         7.50 – prihod v šolo, prevzem malice po razredih

·         8.00 – pričetek športnega dne – skupinska navodila, razdelitev skupin, malica…

·         8.30 do 12.00 – orientacijsko tekmovanje

·         12.00 do 12.50 – športne igre, razglasitev rezultatov, podelitev nagrad

·         13.00 – zaključek športnega dne, odhod na kosilo in domov

Dostopnost