V sredo, 22. 11. 2023, so naši najmlajši umetniki od prvega do tretjega razreda ustvarjali za novoletni bazar. Njihova ustvarjalnost in pridne ročice so se združili v čudovite izdelke, ki bodo vaša srca napolnili s prazničnim veseljem. Učenci prvega razreda so izdelovali okraske za novoletno jelko, obroče za praznični pogrinjek, okrasili so kamenčke. Drugošolci so se preizkusili v izdelavi smrečic na različne načine in antistresnih balončkih. Tretješolci so se lotili izdelave snežakov in okraskov za na jelko, zadišalo je tudi po piškotih. Prepričani smo, da boste našli nekaj popolnega za svoje najdražje, saj so poleg prve triade ustvarjali tudi vsi ostali učenci.

Vabljeni, da si ogledate izdelke in podprete naše umetnike. Hvala vam za vašo podporo. 🌟🎄✨ 🎅