Učenci 9. razreda smo se v torek, 23. 10., odpravili skupaj z učiteljicama in gospo Anjo Vedečnik  na šolski center Celje. Tam so nam dijaki s pomočjo profesorjev pripravili več zabavnih delavnic, ki smo si jih lahko izbrali že v šoli. Za začetek so pripravili krajši program v telovadnici in nam skozi glasbo, film in odlični govor gospe ravnateljice kratko in jedrnato predstavili smeri, kamor se lahko vpišemo. Nato smo se po barvah dijakovih majic in s pomočjo barvnih listkov ter imen delavnic razdelili v skupine in se odpravili v učilnice. Odlično pripravljen program vsake delavnice posebej nam je dal vtis, kaj pravzaprav določena smer je in s čim se ukvarja. V posameznih delavnicah smo imeli priložnost izdelati prijetne izdelke. Sledil je ogled šole in odhod nazaj v Štore.

Ana Rom, 9. a

Dostopnost