EKSKURZIJE 2023/24
6. razred | Ljubljanski grad, mestno središče, ZOO | 6. 6. 2024 |
7. razred | Vulkanija (Grad), Ižakovci, Tinekov brod, Expano (Murska Sobota) | 6. 6. 2024 |
8. razred | Prešernova domačija, slap Savica, Bohinj, Blejski vintgar, Bled | 6. 6. 2024 |
9. razred | Bela krajina, Kolpa | 29. 5. 2024 |
DNEVI DEJAVNOSTI NA OŠ ŠTORE od 6. do 9. razreda
6. RAZRED
Tehniški dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Kulturna dediščina Celja Manica Doberšek, Barbara Štimulak |
razrednika in drugi | torek, 12. 3. 2024 |
2. |
Evropska vas Anka Frece, Mateja Kovče |
razredniki in drugi | petek, 29. 3. 2024 |
3. |
Glina – likovne delavnice Urška Babuder, |
razredniki in drugi | sreda, 16. 11. 23 |
4. |
Konstrukcije Janez Čokl |
Janez Čokl
|
marec |
Naravoslovni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
EKODAN – Simbio
|
razrednika in spremljevalci | ponedeljek, 22. 4. 2024 |
2. | Skrb za zdravje (Celje – sistematika) | razrednika in spremljevalci | september ali oktober |
3. |
Gozdna pedagogika Maja Korošec, Branka Bajc |
11. 6. 2024 6.a 12. 6. 2024 6.b |
Kulturni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Gledališče Celje ali kino (Metuljev let) Barbara Štimulak |
zunanji, razredniki in drugi |
|
2. | Slovenski kulturni praznik | razredniki in drugi | sreda, 7 . 2. 2024 |
3. |
Celjski arhiv, Pelikan, Evropska vas Barbara Štimulak |
zunanji, razredniki in drugi |
Četrtek, 9. 5. 2024 |
Športni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Dan slovenskega športa – pohodništvo (Zabukovica) Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | 26. 9. 2023 |
2. |
Zimski športni dan Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | januar 2024 |
2. |
Para olimpijski športni dan Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | četrtek, 1. 2. 2024 |
3. |
Testiranje plavanja Klemen Kotnik, Maja Berčon |
razredniki in drugi | oktober 2023 |
5. |
Atletika Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi |
marec, 2024 |
- RAZRED
Tehniški dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. | Šempeter: Jama Pekel, gozdna učna pot, Nekropola | zunanji, razredniki in drugi | 4.10. 2023 |
2. |
Evropska vas Anka Frece, Mateja Kovče |
razredniki in drugi | petek, 29. 3. 2024 |
3. |
Šentjur (Muzej južne železnice, Rifnik) Barbara Žlender |
razredniki in zunanji | četrtek, 14. 3. 2024 |
4. |
Obdelava podatkov Marjan Levec |
I. Zorko, M. Levec
|
18. 6. 2024 7.a 19. 6. 2024 7.b |
Naravoslovni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. | EKODAN – Vitanje (Center Noordung in goslarstvo Skaza) | razrednika in spremljevalci | ponedeljek, 22. 4. 2024 |
2. |
Spolnost Branka Bajc, Maja Korošec |
Branka Bajc, Maja Korošec, Mojca Križnik, Matija Pačnik | torek, 14. 5. 2024 |
3. |
Odnosi Mojca Križnik, Nina Bartol |
Mojca Križnik, Nina Bartol | petek, 10. 11. 2023 |
Kulturni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Rastem s knjigo (Osrednja knjižnica Celje, Muzej novejše zgodovine) Barbara Štimulak
|
zunanji, razredniki in drugi |
19. 9. 2023 |
2. |
Gledališče Celje ali kino (Metuljev let) Barbara Štimulak |
zunanji, razredniki in drugi |
|
3. |
Slovenski kulturni praznik
|
razredniki in drugi | sreda, 7. 2. 2024 |
Športni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Dan slovenskega športa – pohodništvo (Zabukovica) Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | 26. 9. 2023 |
2. |
Orientacija Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi |
oktober 2023 |
3. |
Para olimpijski športni dan Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | četrtek, 1. 2. 2023 |
4.
|
Zimski športni dan Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | januar 2024 |
5. |
Atletika Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi |
marec 2024 |
- RAZRED
Tehniški dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Poklicne delavnice (ŠCC) Mojca Križnik |
zunanji, razrednika |
četrtek, 18. 4. 2024 |
2. |
Evropska vas Anka Frece, Mateja Kovče |
razredniki in drugi | petek, 29.3. 2024 |
3. | Ekodan (GEN-i – Jedrska tehnologija) |
zunanji, razredniki in drugi |
ponedeljek, 22. 4. 2024 |
4. |
Skrb za zdravje (Celje – sistematika) |
razrednika |
september 2023
|
Naravoslovni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Safe.si Mojca Križnik |
Mojca Križnik in zunanji | petek, 2. 2. 2024 |
2. |
Kemijska nevarnost / varnost Branka Bajc |
Branka Bajc | sreda, 20. 3. 2024 |
3. |
Prva pomoč Branka Bajc, Maja Korošec |
Branka Bajc, Maja Korošec, zunanji |
torek. 13. 2. 2024 |
Kulturni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Gledališče Celje ali kino (Metuljev let) Barbara Štimulak |
zunanji, razredniki in drugi |
|
2. |
Koncert Vse poti vodijo na Dunaj, narodna galerija Maja Srebočan |
zunanji, razredniki in drugi
|
petek, 22. 3. 2024 |
3. | Slovenski kulturni praznik | razredniki in drugi | sreda, 7. 2. 2023 |
Športni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Dan slovenskega športa – pohodništvo Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | 26. 9. 2023 |
2. |
Paraolimpijski športni dan Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi |
četrtek, 1. 2. 2024 |
3. |
Zimski športni dan Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | januar 2024 |
4.
|
Atletika Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | marec 2024 |
5. |
Orientacija Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | oktober 2023 |
- RAZRED
Tehniški dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Dan jezikov Mateja Rožič, Manica Doberšek
|
Manica Doberšek, Mateja Rožič, Sandra Feketija | četrtek, 26. 9. 2023 |
2. |
Spoznavanje domačega kraja, orientacija Manica Doberšek |
razredniki in drugi | torek, 10. 10. 2023 |
3. |
Evropska vas Anka Frece, Mateja Kovče |
razredniki in drugi | petek, 29. 3. 2024 |
4. |
Življenje v socialistični Jugoslaviji Barbara Žlender, Janez Čokl |
razredniki in drugi | ponedeljek, 5. 2. 2024 |
Naravoslovni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Spoznavanje poklicev (MOS Celje) Mojca Križnik |
zunanji, razredniki in drugi |
sreda, 13. 9. 2023 |
2. | Slovenski šolski muzej, Prirodoslovni muzej |
zunanji, razredniki |
sreda, 22. 11. 2023 |
3. |
Planetarij Marjan Levec
|
zunanji, razredniki in drugi |
torek, 21. 11. 2023 |
Kulturni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Dolenjska: Bogenšperk, Jurčičeva domačija, Rašica Barbara Štimulak |
zunanji, razredniki in drugi | Četrtek, 5. 10. 2023 |
2. |
Gledališče Celje ali kino Barbara Štimulak |
zunanji, razredniki in drugi |
|
3. |
Slovenski kulturni praznik
|
razredniki in drugi | Sreda, 7 . 2. 2024 |
Športni dnevi
Vsebina in koordinator | Izvajalec | Načrtovano | |
1. |
Dan slovenskega športa – pohodništvo Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | 26. 9. 2023 |
2. |
Zimski športni dan Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi
|
januar 2024 |
3. |
Ekodan – Celjska koča Klemen Kotnik, Maja Berčon |
zunanji, razredniki in drugi |
ponedeljek, 22. 4. 2024 |
4.
|
Atletika Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi |
marec 2024 |
5. |
Plavanje Maja Berčon, Klemen Kotnik |
razredniki in drugi | junij 2024 |