GOVORILNE URE ZA STARŠE

POPOLDANSKE GOVORILNE URE 2020/21 se zaenkrat ne bodo izvajale.  Starši spremljajte obvestila na spletni strani.

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 2020/21 Dopoldanske govorilne ure bodo potekale preko telefona ob predhodni najavi na e-naslov učitelju, s katerim boste želeli govoriti. Osebno bodo potekale govorilne ure samo ob izrednih primerih, prav tako ob predhodnem dogovoru z učiteljem ob upoštevanju navodil NIJZ za preprečevanje širjenja Covid19.

RAZREDNA STOPNJA

razred/za koga Učitelj

Čas govorilnih ur

dan                                ura od – do

Dosegljiv na telefon
1. a Mateja Turinek ponedeljek 7.50–8.35 03/780-21-11
1. b Tatjana Mravlak četrtek 7.50–8.35 03/780-21-11
2. a Andreja Prostor sreda 9.45–10.30 03/780-21-11
2. b Aleksandra Kovačič torek 7.50–8.35 03/780-21-11
3. a Simona Urisk sreda 7.50–8.35 031/320-389
3. b Breda Korošec sreda 8.55–9.40 031/320-389
4. a Marija Krajnc ponedeljek 7.50–8.35 031/320-398
4. b Marjeta Krajnc ponedeljek 9.45–10.30 031/320-398
5. a Irena Kavka četrtek 7.50–8.35 031/320-398
5. b Leonida Močivnik četrtek 8.55–9.40 031/320-398
2. učit. 1. r. Maja Plevnik sreda 11.25–12.10 03/780-21-11
TJA 1.-3.r. Maja Lokmić petek 10.35–11.20 03/780-21-11
PB 1. r. Janja Kobale ponedeljek 9.45–10.30 040/814-725
PB 2. r. Brigita Šinkovec torek 10.35-11.20 070/286-097
PB 3. r. Vida Saksida sreda 8.40-9.25 03/780-21-22
1.,2.  Kompole Gracija Rossi torek 10.35–11.20 03/780-24-60
1. Kompole Mojca Krajnc sreda 9.45–10.30 03/780-24-60
3. Kompole Alenka Rezar četrtek 10.35–11.20 03/780-24-60
PB Kompole Štefka Podgoršek četrtek 11.25–12.10 03/780-24-60

PREDMETNA STOPNJA

razred+predmet
Učitelj

Čas govorilnih ur

dan                    ura od-do

Dosegljiv na telefon
6. a + SLJ Mihelca Gorjup torek 10.35–11.20 03/780-21-15
6. b + GEO Manica Doberšek ponedeljek 8.40–9.25 03/780-21-15
7. a +TJA Mateja Rožič torek 7.50–8.35 03/780-21-15
7. b + SLJ Tonja Preložnik torek 7.50–8.35 03/780-21-15
8. a + KEM Branka Bajc ponedeljek 7.50–8.35 03/780-21-15
8. b + MAT Matija Pačnik sreda 7.50–8.35 03/780-21-18
9. a + TIT, FIZ Janez Čokl sreda 8.40–9.25 03/780-21-17
9. b + ŠPO Maja Berčon četrtek 9.45–10.30 051/314-445
ŠPO Danica Kocan Kiker četrtek 10.35–11.20 03/780-21-11
ŠPO Karli Pintarič torek 11.25–12.10 031/564-952
FIZ, MAT Marjan Levec petek 11.25–12.10 031/314-587
MAT Irena Zorko sreda 9.45–10.30 03/780-21-15
MAT Anita Peršuh četrtek 7.50-8.35 03/780-21-13
SLJ Barbara Štimulak ponedeljek 8.40–9.25 03/780-21-22
ZGO, DKE, NEM Barbara Žlender torek 8.40–9.25 03/780-21-15
TJA Sandra Feketija torek 8.40–9.25 03/780-21-15
LUM Urška Babuder ponedeljek 10.35–11.20 03/780-21-15
BIO, GOS Maja Korošec ponedeljek 10.35–11.20 03/780-21-15
GUM Mojca Lipnik Vertačnik sreda 13.00-13.45 040/520-013
GUM Alenka Založnik četrtek 9.25-9.40 03/780-21-15
DSP Simona Vincelj petek 10.35–11.20 03/780-21-15
DSP Martina Rezar po dogovoru na: martina.rezar@osglazija-celje.si
DSP Urška Grdina po dogovoru na: urska.grdina@os-store.si
DSP Kaja Sevčnikar po dogovoru na:  kaja.sevcnikar@osglazija-celje.si

RODITELJSKI SESTANKI 2020/21

  MALA TELOVADNICA JEDILNICA MATIČNA UČILNICA
1. A 3. 9. 2020, ob 16.00
1. B 3. 9. 2020, ob 16.00
2. A 9. 9. 2020, ob 16.00
2. B 9. 9. 2020, ob 16.00
3. A 15. 9. 2020, ob 16.00
3. B 15. 9. 2020, ob 16.00
4. A 16. 9. 2020, ob 16.00
4. B 16. 9. 2020, ob 16.00
5. A 15. 9. 2020, ob 16.00
5. B 15. 9. 2020, ob 16.00
6. A 10. 9. 2020, ob 17.00
6. B 10. 9. 2020, ob 17.00
7. A 17. 9. 2020, bo 16.00
7. B 17. 9. 2020, ob 16.00
8. A 21. 9. 2020, ob 16.00
8. B 21. 9. 2020, ob 16.00
9. A 22. 9. 2020, ob 17.00
9. B 22. 9. 2020, ob 17.00
1.r. Kompole

8. 9. 2020, ob 15.30

 

2.r. Kompole 8. 9. 2020, ob 16.00
3.r. Kompole 10. 9. 2020, ob 16.00

 

Dostopnost