Zimske počitnice se zaključujejo, pred nami in vami je začetek rednega pouka. V teh dneh lahko v medijih spremljate dogajanje glede novega koronavirusa. V želji preprečiti zmedo, paniko ali nepripravljenost, Vas v nadaljevanju seznanjam z najpomembnejšimi informacijami. Prosim, da jih preberete …

Nadaljnji ukrepi, ki jih je sprejelo Ministrstvo za zdravje v zvezi s širjenjem koronavirusa, je prepoved zbiranja ljudi na javnih prireditvah v javnih prostorih zaprtega tipa, kjer se zbira več kot 500 ljudi, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport pa priporoča odpoved prireditev javnih prireditev, kjer se pričakuje nad 100 ljudi.

Zato so do nadaljnjega odpovedana vsa šolska športna tekmovanja, prav tako pa smo odpovedali tudi šolsko pomladno prireditev, ki je bila načrtovana za četrtek, 19. 3. 2020, v KD v Štorah.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih  vas bomo sproti obveščali, vas pa prosimo, da vsak posebej z odgovornim ravnanjem pripomore k zdravju vseh učencev, učiteljev in drugih delavcev šole ter obiskovalcev.

Načrt za zagotavljanje kontinuiranega dela na Osnovni šoli Štore  v primeru koronavirusa

Dostopnost