Drage učenke in učenci!

Zahvaljujem se vam, da ravnate družbeno odgovorno ter upoštevate priporočila, da ostajate doma, da ne sprejemate obiskov ali se družite s prijatelji. S takšnim ravnanjem vsi skupaj ščitimo najšibkejše člene naše družbe (dedke, babice, kronične bolnike, …) in pomembno prispevamo k omejevanju širjenja novega virusa.

Kljub temu, da je šola za nekaj časa zaprla svoja vrata, bo pouk tekel naprej. Učenci se boste šolali na daljavo s pomočjo navodil in gradiv za delo, ki jih bodo vaši  učitelji posredovali staršem v elektronskih sporočilih, preko eAsistenta ali pa jih boste našli na šolski spletni strani pod zavihkom Učenje na daljavo.

Učitelji vam bodo priskočili na pomoč, če jo boste potrebovali, preko e-pošte. Njihovi elektronski naslovi so objavljeni na spletni strani šole: https://www.os-store.si/sola/zaposleni/.

Želimo vam uspešno delo, predvsem pa pazite na svoje zdravje in s tem na zdravje vseh ljudi okoli vas.

Dostopnost