Spoštovani starši,
na šoli smo se v tem tednu temeljito pripravili na ponovno odprtje šole in s tem povezano vrnitvijo učencev prvega triletja, ki jo načrtujemo za ponedeljek, 18. 5. 2020, oz. devetošolcev in individualno vabljenih učencev 4. – 8. razreda v ponedeljek, 25. 5. 2020.
Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je šolam zadnja navodila za izvedbo in organizacijo pouka za najmlajše poslalo v petek, 8. 5. 2020, tako da smo z vsemi potrebnimi informacijami uspeli otrokom, ki se v šolo vračajo, zagotoviti varnost, prijetno počutje in ustrezne pogoje za delo.
Šola je pripravila Pravila ravnanja v OŠ Štore in na podružnici Kompole za čas vrnitve v šolskem klopi v času epidemije, torej od 18. 5. 2020 dalje. V njih smo za vas pripravili informacije, kako bosta potekala vrnitev v šolo, delo v razredu in na splošno življenje v šoli. Natančnejše informacije, ki jih starši potrebujete, da boste svojega otroka v ponedeljek lahko poslali ali pripeljali v šolo, vam bodo posredovale razredničarke. Izvedeli boste, katera je otrokova matična učilnica, v kateri bo imel svoj stalni sedež, kako bomo poskrbeli za JV prvo- in drugošolcev, podaljšano bivanje in prehrano, kako, kje in kdaj boste otroke odpeljali domov, kaj naj otrok v ponedeljek prinese v šolo, in podobno. Prosimo, da se dogovorjenih ur, ki ste jih označili v vprašalniku, za prihod in odhod otroka držite, ker bodo šolska vrata zaklenjena in vstop v šolo staršem ne bo dovoljen.
V imenu vseh sodelavcev se vam, spoštovani starši, zahvaljujem za vaše razumevanje in pomoč. Hvala vam za vaše zaupanje, posredovana vprašanja in razmišljanja, ideje, podporo ter lepe misli, ki smo jih v tem času prejeli.
S prijaznimi pozdravi,
Mojca Rožman, ravnateljica

Dostopnost