Spoštovani starši,

k pouku v šolske prostore se v ponedeljek, 25. 5. 2020, vračajo devetošolci.

Krajši povzetek pravil z informacijami, kako bo potekala vrnitev v šolo, delo v razredu in na splošno življenje v šoli, ste starši prejeli po elektronski pošti in vas prosim, da s pravili in organizacijo dela seznanite tudi svojega otroka. V urnikih po posameznih skupinah so poleg razporeda ur tudi informacije, katera je otrokova matična učilnica, v kateri bo imel svoj stalni sedež, in kateri učitelji jih bodo poučevali pri predmetih SLJ, MAT in TJA. Vse ostale predmete pokrivajo isti učitelji, kot so otroke učili do sedaj. Če je otrok vezan na šolski avtobus, ga lahko koristi, ker vozi po ustaljenem voznem redu. Prevoz s šolskim kombijem je zaenkrat odpovedan. Bodite pozorni tudi na to, da morajo učenci ob vstopu v šolo nositi maske, ki jih prinesejo od doma.

V ponedeljek, 25. 5. 2020, se v šolo vračajo tudi učenci z učnimi težavami od 4. do 8. razreda, ki so bili negativno ocenjeni oziroma potrebujejo dopolnilno razlago in pomoč učitelja. Zanje boste starši individualno po elektronski pošti s strani posameznega učitelja obveščeni o dnevih in urah, ko bo dotični učitelj vašemu otroku na razpolago.

Najlepša hvala za sodelovanje in lep pozdrav.

Mojca Rožman, ravnateljica

Dostopnost