V torek, 1. 9. 2020, se je za otroke, vpisane v prvi razred OŠ Štore in POŠ Kompole, pričel sprejem v šolo. Vse zbrane sta nagovorila ga. ravnateljica Mojca Rožman in župan g. Miran Jurkošek. Ga. ravnateljica je zbranim predstavila učiteljice ter novo pomočnico ravnatelja, go. Anito Prešuh. Učencem je zaželela veliko uspehov na njihovi šolski poti ter jih igrivo povabila k ogledu presenečenja. Še prej pa je besedo dobil g. župan, ki je predstavil načrte z ureditvijo okolice šole in šolskih prostorov. Po besedah župana bodo letošnji prvošolci ena izmed tistih generacij, ki bo imela boljše pogoje za učenje.

Za prijeten začetek novega obdobja je poskrbel tudi čarodej, ki je otroke dodobra nasmejal in otroci so se vidno dobre volje v spremstvu učiteljic odpravili v svoje učilnice.

Vsem prvošolcem želimo veliko upehov in prijetnih dni na šolski poti.

Kolektiv OŠ Štore

     

Dostopnost