Kompole, 19. 12. 2022

V tednu od 12. do 16. decembra 2022 je bil za tretješolce Osnovne šole Štore in Podružnice Kompole organiziran plavalni tečaj na kopališču Golovec. S pomočjo strokovno usposobljenih učiteljev Plavalnega kluba Neptun Celje so dobro napredovali in izboljšali tehnike plavanja, zadnji dan tečaja pa so za svoj uspeh prejeli priznanja. Kljub temu da je bil teden naporen, so bili učenci zadovoljni s svojim napredkom in tečaj zaključili s sledečimi mislimi:

 

“Najbolj mi je bilo všeč, ko sem plavala in skoraj vsak dan smo imeli zelo dobro malico.” Ajla, 3. k

“Na plavalnem tečaju mi je bilo najbolj všeč na zaključku.” Iza, 3. k

“Na plavalnem tečaju mi je bilo najbolj všeč plavanje v globoki vodi.” Maša, 3. k

“Na plavalnem tečaju je bilo zabavno in veselo.” Tia, 3. k

 

Vsem tretješolcem čestitamo za uspešno opravljen plavalni tečaj! 

 

1,516 Swimming Lesson Illustrations & Clip Art - iStock

Vir fotografije: https://www.istockphoto.com/vector/swimming-class-gm489862362-74897899

Hana Klakočer 

 

 

Dostopnost