Veseli december je mesec, ki prinaša obilico druženja, praznovanj in priprav nanje. V kuhinjah že diši po slastnih piškotih. Otroci z nestrpnostjo čakamo, če nam bodo dobri možje izpolnili želje.

December je mesec petja, plesa in lepih misli, zato smo se v četrtek, 14. 12., odpravili v Dom Lipa in za stanovalce Doma Lipa pripravili decembrski koncert.

S pesmijo in igranjem na instrumente smo razveselili stanovalce in zaposlene.

V programu, ki ga je povezovala Lana Knez, so nastopili učenci Otroškega pevskega zbora pod vodstvom ge. Maje Lokmić, učenci Mladinskega pevskega zbora, ki jih vodi ga. Maja Srebočan, flavtistki Eva Zimšek in Tinkara Verbič, njuna mentorica je ga. Urška Hrovat Šket, na kitaro sta igrali Nina Vrečko in Sara Gajšek, njuna mentorica je ga. Suzana Hebar Čamer, za vesel konec prireditve pa sta z igranjem na harmoniko poskrbela Alja Videc in Maks Zimšek, njun mentor je g. Dejan Kušer.

Ob koncu prireditve smo razdelili še priložnostna darila, ki so jih naredili učenci podaljšanega bivanja z učiteljicami Marijo Obreza, Brigito Šinkovec, Danico Kocijan Kiker in Petro Bobek.

Hvala vsem!

Dostopnost