V četrtek, 28. 3., smo se odpravili v Dom Lipa in za stanovalce Doma Lipa pripravili prireditev Pozdrav pomladi.

Program sta povezovali četrtošolki Kaja Medved in Amelie Šodić. Najprej so zaplesali in zapeli učenci 2.b pod vodstvom ge. Anje Voga.  Otroški pevski zbor pod vodstvom ge. Maje Lokmić, nas je ogrel s tremi pesmimi. Učenci Starejšega otroškega so prepevali o deželi branja in Smolarjevo Jaz ne grem v šolo. Ajda Šalej je zaigrala na flavto, Sara Gajšek na kitaro, Žiga Jeršič in Nik Pušnik pa sta navdušila prisotne z igranjem na harmoniko. Tisa Salobir je zapela ob igranju skladbe Čebelar.  

Ob koncu prireditve smo razdelili tulipane, ki so jih izdelali učenci podaljšanega bivanja z učiteljicami Marijo Obreza, Špelo Kolar, Brigito Šinkovec, Kornelijo Jagodič in Petro Bobek.

Irena Kavka

 

Dostopnost