V četrtek, 30. maja so učenci zelo uspešno nadaljevali v igri odbojke na mivki. Na finalu Področnega predtekmovanja na igrišču pri celjskem bazenu so suvereno zmagali. V napetem dvoboju so najprej izgubili proti OŠ Ljubečna 1:2, nato pa suvereno premagali OŠ Lava z 2:0, ki je poprej premagala OŠ Ljubečno. Tako so se zavihteli na najvišjo stopničko in si poleg zlatega pokala kot zmagovalci finala predtekmovanja zagotovili tudi neposredno uvrstitev na Področno prvenstvo v odbojki na mivki, ki se bo izvedlo čez približno 2 tedna. Čestitke odbojkarjem osmošolcem Simonu Dobniku, Žigi Jeršiču, Ožbeju Kotniku, Niku Pušniku in Davidu Oberžanu.

V torek, 28. maja pa je na Atletskem stadionu Kladivar v Celju potekalo finale Področnega prvenstva v atletiki, kamor se je uvrstilo 8 naših učencev. Tea Jereb iz 8. B razreda je postala Področna prvakinja v metu Vortex-a, ostale finalistke pa so tudi odlično tekmovale. Čestitamo. Nekateri učenci se sicer finala prvenstva niso mogli udeležiti zaradi prekrivanja termina z zaključno ekskurzijo. Podrobnosti iz obeh tekmovanj si poglejte v fotoutrinkih.

Dostopnost